top of page
IMG_7379.jpg

Про нас

Українська освітня платформа — всеукраїнська кроссекторальна мережа, яка об’єднує та підсилює спроможність регіонів країни, втілює інноваційні соціальні ініціативи, впроваджує технології, проєкти та освітні програми. Заснована у 2000 році у Львові (до 2021 року — БО «Львівська освітня фундація»). 
 

З 2010 року Організація підтримала понад 1 200 000 дітей із сімей у складних життєвих обставинах. З 2019 року «Українська освітня платформа» є членом Міжнародної організації FICE International, а з 2018 року  Громадської спілки «Українська мережа за права дитини».

Спільнота національних партнерств БО
«Українська освітня платформа» налічує понад 400 організацій. З початком повномасштабного вторгнення понад 85 з них стали опорними точками та 11 опорними центрами, долучивши їх до широкої мережі партнерів.

Ми віримо в Україну та українців, об’єднуємо, навчаємо та підтримуємо людей, що творять зміни у своїх громадах та виховують відповідальність.

Ukraine Flag

Наша місія

Розвиваємо самозара(я)дність людей задля сильної України!
 

СамозарАдність бачу проблему та беру відповідальність за її вирішення.

СамозарЯдність вмію знайти блок живлення та ресурс всередині себе,

у своїй ідеї та спільноті.

Наша візія

Країна відповідальних
Людей, спільнот, організацій, мереж


Українська освітня платформа плекає відповідальність українців. Відповідальність, яка поруч з гідністю та сміливістю надихає людей у нашій країні на неймовірні вчинки: порятунок, надання прихистку, боротьбу за кожен клаптик землі, за кожного та кожну, хто страждає від окупантів.

Наші цінності
 

  • Віра в Україну
    Ми цінуємо нашу українську ідентичність, державний суверенітет і мову, яка є рідною для нас. Працюємо для розвитку України. Ми творимо країну відповідальних, підсилюючи самозар(я)дність громад. Сприяємо розвитку таких цінностей як: гідність, відданість, самосвідомість та громадянська відповідальність.

     

  • Повага до гідності кожної людини
    Ми цінуємо людське життя понад усе і ставимося до кожного без упереджень. Відстоюємо гідність кожної особистості, уникаючи дискримінації та несправедливості. Поважаємо та визнаємо унікальність і важливість кожної людини, незалежно від її соціального статусу, віросповідання, етнічності, стану здоров'я чи інших характеристик. Ми сприяємо створенню толерантного суспільства  з нульовою терпимістю до будь-яких порушень прав людини, де кожен має можливість реалізовувати свій потенціал, жити безпечно і гідно. 

  • Відповідальне лідерство
    Для нас відповідальність — це про найвищу моральну якість особистості, можливість діяти та творити зміни. Бути вільними, для нас означає бути відповідальними. Ми беремо відповідальність за свої вчинки, дії, а також бездіяння, усвідомлюємо наслідки за них у майбутньому. Діємо заради та в інтересах України, а також її громадян. Власним прикладом спонукаємо ініціативні спільноти до відповідальної та проактивної позиції.
     

  • Синергія через взаємодію
    Ми взаємопідсилюємо кроссекторальні команди для створення змін у країні, підсилюємо спроможність регіонів через втілення соціальних ініціатив на національному рівні. Ми будуємо всеукраїнську кроссекторальну мережу партнерств Української освітньої платформи.

Ми, Українська освітня платформа, навчаємо, підтримуємо, створюємо мережі, бо віримо, що відчуття відповідальності необхідне та ключове для нашої країни.

Ми розвиваємо громади України через підсилення та підтримку молоді, релігійних спільнот, фахівців соціальної сфери, органів місцевого самоврядування,  локальних волонтерських, громадських та благодійних організацій.

Загальна-карта-УОП-2024-final.jpg

«Бути вільним — це означає бути відповідальним»
(Бл. Любомир Гузар)

Склад структури
БО «Українська освітня платформа»

Наша історія

2024 р.

Відкриття представництва

в Дніпрі
Головним завданням представництва є реалізація та координація проєктів організації
у східних та південних регіонах України.

2023 р.

2022 р.

2021 р.

2020 р.

2019 р.

2018 р.

2017 р.

2015 р.

2014 р.

2010 р.

2000 р.

Створення мережі Опорних центрів в Україні

Створення Опорних центрів в 11 областях України.
А саме у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Черкаській,
Кіровоградській, Київській, Сумській, Херсонській, Чернігівській та Полтавській областях. Таким чином Українська освітня платформа оперативно реагує на потреби та виклики регіону, а також ефективно впроваджує свою діяльність та методологію на місцях, творячи самозарадні/самозарядні громади. 

Трансформація діяльності через повномасштабне вторгнення росії в Україну

Створення логістичного відділу, організація гуманітарних складів в Україні та Польщі, доставка гуманітарні допомоги у зони війни, окуповані та деокуповані населені пункти, комплексна підтримка людей з постраждалих громад.

Запуск програми жіночого християнського лідерства «WOWoman.Потенціал в тобі»

Ребрендинг організації. Зміна назви з Львівської освітньої фундації на Українську освітню платформу.

wowoman1.png

Створення Спільноти випускників Української освітньої платформи

Створення перших локальних осередків програми «Будуємо Україну Разом»

Членство у міжнародній організації FICE International

Участь у трансформації 2-х інституційних закладів (інтернатів) на Львівщині

Старт освітніх проєктів «Студії живої парафії» спільно з БФ «Карітас України» та «Школа відповідального служіння» для підсилення Стратегії розвитку соціального служіння УГКЦ.

Відкриття соціальної майстерні «Woodluck» 

Старт проєкту «Добрий сусід»

Відкриття платформи ініціатив «Теплиця» у Слов'янську та Родинного центру «Рясне» у Львові

Початок діяльності програми «Будуємо Україну разом» (БУР) та відкриття першої в Україні молодіжної платформи «Вільна хата» у Краматорську на Донеччині після проведення табору БУР.

Початок діяльності у напрямку захисту прав дітей у громадах  підтримка дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах за підтримки фонду Ginger UCUF.

Відкриття офісу організації у Львові.

biblioteka1.png

Будівництво та відкриття Громадської бібліотеки ім. В. Петраха в смт. Добротвір на Львівщині — першої громадської бібліотеки в Україні.

bottom of page