top of page
Header_Easter.png

Історія

 

Українська Греко-Католицька Церква Кропивницького постійно опікується людьми, які залишили домівки через бойові дії та осіли на Кіровоградщині.  У березні при парафії Різдва Святого Івана Хрестителя Української Греко-Католицької Церкви відкрився гумцентр ім. Св. Миколая Чудотворця. Спільно з партнерами хаб підтримує  людей з постраждалих громад із різних куточків України. Необхідну допомогу вже надали близько 15 тисячам людей з Київщини, Харківщини, Миколаївщини, Луганщини, Донеччини та Запоріжжя.  

 

З серпня 2022, за підтримки Української освітньої платформи провели соціально реабілітаційні заходи для людей з постраждалих громад та тих, котрі перебувають в складних життєвих обставинах. Парафія надає  послуги психологічної  та юридичної підтримки  людям з постраждалих громад. Також планує  облаштувати простір підтримки, де будуть послуги  прання, шиття та ремонту одягу,  а також соціальний гардероб.

Мета

Наближається свято Великодня — час, який асоціюється з теплом та домашнім затишком. Тому так важливо піклуватися один про одного, ділитися любов'ю та дбати про тих українців, які цього потребують.

 

Благодійна організація “Українська освітня платформа” спільно з парафією Різдва Св. Івана Хрестителя УГКЦ підтримує традиції українського Великодня Кропивницького та закликає долучитися кожного та кожну.д

 

Ми плануємо організувати святкування  Великодня в Кропивницькому для людей з постраждалих громад та мешканців міста. В наших планах —  великодні гаївки, майстерки та ігри для дітей та дорослих.

Також хочемо придбати великодні кошики з частунками для людей, які перебувають в складних життєвих обставинах, тих, хто постраждав внаслідок збройної агресії росії та літніх людей, які проживають в будинку "Затишна Оселя", розташованому в селі Аджамка, Кіровоградської області.  

 

Для втілення ідеї нам потрібно  130 000,00 грн.

або знайти Українську освітню платформу в переліку благодійних організацій в МоноБанку

Бути добру!

bottom of page